dodano: 07 grudzień, godz: 12:39

Misja wypełniona

W rezultacie porozumienia miedzy Zarządem Royal HaskoningDHV oraz Panem Dariuszem Gronkiem, została podjęta decyzja, że po 28 latach pracy na rzecz firmy Hydroprojekt misja Pana Dariusza Gronka została wypełniona i z końcem grudnia 2015 Pan Dariusz Gronek odejdzie z Firmy.

Dariusz Gronek rozpoczął pracę w Firmie w 1988 roku, a przez ostatnie 16 lat pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Brał udział w wielu prestiżowych projektach, wśród których znalazł się zbiornik retencyjny Wióry na rzece Kamiennej, rekonstrukcja skarpy w Elektrowni wodnej w Dychowie. W trakcie jego kadencji Firma była zaangażowana w projekt zbiornika retencyjnego w Świnnej Porębie, kanału Ulgi w Opolu, stopnia wodnego w Nieszawie na Wiśle, modernizacji wrocławskiego węzła wodnego, jazów na Odrze i śluz na kanale Gliwickim, stopnia wodnego w Malczycach na Odrze, modernizacji stopnia wodnego na Wiśle we Włocławku oraz projekt budowlany zbiornika w Raciborzu.

W związku ze zmianami w kadrze kierowniczej Pan Wojciech Skowyrski podejmie rolę Dyrektora Rezydenta w Polsce. Pan Skowyrski jest związany z Fimą od około 20 lat, oraz ma ogromne doświadczenie w sprawach projektowania oraz nadzorowania projektów z obszaru hydrotechniki i architektury. Jest specjalistą w dziedzinie elektrowni wodnych, zapór, zbiorników retencyjych, polderów, stopni wodnych oraz zabezpieczeń przeciwpowodziowych.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować o zmianie znaku firmowego oraz o nowej siedzibie Spółki.

Nowy znak firmowy jest przedstawiony w nagłówku załączonego pisma.

Ostatnia ze zmian to zmiana siedziby Spółki – nasza Firma przeniosła się z biurowca przy ul. Dubois do nowego, przestronniejszego biura przy ul. Dzielnej 60 w Warszawie.

Hydroprojekt jest na dobrej drodze do osiągnięcia swych zamierzeń dotyczących rozwoju i stabilnej pozycji w Polsce. Cała Grupa ceni sobie współpracę z Hydroprojektem, będącym częścią Royal HaskoningDHV.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z Panem Wojciechem Skowyrskim,.

tel:+48 22 53 13 400 or email wojciech.skowyrski@rhdhv.com

 

Henry Rowe  

Członek Zarządu

Royal HaskoningDHV

16 November 2015

 
powrót
 

Dołączone pliki:


Misja wypełniona.pdf [149,40 KB]


 
 
 
 
 
DHV HYDROPROJEKT
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością                         
ul. Dzielna 60                                                               
01-029 Warszawa                                                        
 
 
tel. (48 22) 53 13 400
fax (48 22) 635 00 20
dhvhydroprojekt@rhdhv.com